fbpx

Krbová kamna CUBEBOX NEO

Tato moderní krbová kamna FLAMEBOX nabízí variability modelů díky široké škále volitelných modulů, které vám umožňují přizpůsobit si kamna dle svých potřeb a vkusu. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají krbová kamna s možností individuálního nastavení, aby skvěle ladila s jejich interiérem.

Modely a velikosti: 

– CUBEBOX 7 NEO – šířka modelu 70 cm

– CUBEBOX 8 NEO – šířka modelu 80 cm

– CUBEBOX 10 NEO – šířka modelu 1 m 

Variability:

Cena od 45 000 Kč

Designový krb s lavicí – Kombinace tepla a elegance pro váš domov. Vytvořte si útulný a stylový interiér s tímto krbem, který má navíc praktickou lavici. Obohaťte svůj prostor o jedinečný prvek.

Cena od 45 000 Kč

Krbová vložka jako závěsný designový krb vás osloví pro svoji funkčnost, nápaditost a především jako luxusní prvek vašeho interiéru.

Cena od 45 000 Kč

Tato volně stojící kamna s integrovaným zásobníkem na polena jsou praktická, funkční a velice moderní. Optimální řešení pro ty, kteří chtějí mít zasobník dřeva pod krbem.

Cena od 45 000 Kč

Designová krbová kamna na noze jsou kombinací sofistikovaného designu a útulného tepla. S jejich jedinečným vzhledem a výkonem se stanou stylovým středem vašeho interiéru.

Cena od 45 000 Kč

Tato volně stojící kamna s integrovaným zásobníkem a nikou na dřevo vedle kamen jsou praktická a funkční. Optimální řešení pro ty, kteří chtějí mít zásoby dřeva blízko kamen.

Kontaktujte nás pro více informací

Nezávazná poptávka

Napište nám a my se s Vámi spojíme telefonicky a domluvíme schůzku či Vám poradíme.

Stavba krbů, kamen a komínů na klíč.

Stavíme v Praze i po celé České republice. 

Odesláním souhlasím se zpracováním údajů z formuláře za účelem zpracování a vyřízení nezávazné nabídky.

Krby – Infinity  | © Copyright 2024 | Patrikorsak.cz